DJI drony

DJI drony

Drony, czyli bezzałogowe statki powietrzne. Drony podbiły świat, a firma DJI to strzał w dziesiątkę.
Oferty jakie nam daje to szeroki wybór dla każdego. A przy tym najlepsza jakość w stosunku do ceny.

Drony DJI – gdzie znajdują swoje zastosowanie?

Mało znanym zastosowaniem dronów dji są inspekcje budynków, maszyn, statków oraz linii energetycznych. Drony bardzo ułatwiają tą pracę, ludzie nie wyobrażają sobie życia bez tej technologii. Jakie drony wybrać do tego typu zadań?
Drony, które sprawdzą się w tej dziedzinie to:
DJI Mavic 2 Enterprise
Elementy, które posiada:

  • oświetlenie LED M2E Spotlight, które jest przystosowane do trudnych warunków,
  • Dioda ostrzegawcza M2E Beacon, która zapewnia bezpieczeństwo
  • aparat 12Mpix
  • kamera 4K 30p
  • Głośniki M2E Speaker

DJI Mavic 2 Enterprise to wytrzymały sprzęt przystosowany do pracy w trudnych warunkach. Poradzi sobie w sytuacjach słabego światła, napotkanych przeszkód na swojej drodze i dobrze wywiąże się ze swojego zadania. Maszyna zapewnia szybki i prosty dostęp do danych, a system DJI AirSense pozwala na ciągłe monitorowanie przestrzeni powietrznej. Urządzenie ma specjalne funkcje dzięki, którym wykrywa przeszkody i jest w stanie skutecznie ich uniknąć.

Inne modele, które sprawdzą się w tej dziedzinie:

– DJI Mavic 2 Enterprise Fly More Combo + kamizelka
– DJI Mavic 2 Enterprise Advanced + DJI Care
– DJI Mavic 2 Enterprise Dual + Smart Controller
– DJI Phantom 4 Multispectral + Stacja D-RTK 2

Drony DJI znajdują swoje zastosowania nawet w rolnictwie. Są one przydatną pomocą w gospodarstwach agrotechnicznych. Używane są w celach takich jak, np.: monitorowanie rozwoju roślin, optymalizacja nawożenia oraz kontrola zniszczeń upraw.
W tej dziedzinie dobrze sprawdzi się DJI Agras MG-1P RTK. Czas lotu tej maszyny wacha się w przedziale od 10 do ponad 20 minut.
Elementy, które posiada:
– nadajnik o maksymalnym zasięgu do 1000 metrów,
– zbiornik na oprysk, który ma pojemność 10 litrów,
– system czujników radarowych
– nowoczesne technologie pozycjonowania

DJI Agras MG-1P RTK to bardzo dobry sprzęt przeznaczony do użytku w rolnictwie. Aplikacja MG App 2.0 zapewnia sprawne wybieranie trybu działania drona. Nowoczesne technologie pozycjonowania dają możliwość pozycjonowania do centymetra. Obecność 8 silników daje gwarancję bezpieczeństwa maszyny. Model MG-1P RTK jest możliwy do sterowania kilkoma maszynami jednocześnie z tej samej aparatury. Jest on specjalistycznie zaprojektowany do
zaawansowanej pracy w gospodarstwach agroturystycznych.

Inne modele, które sprawdzą się w tej dziedzinie:

– DJI Agras MG-1P
– DJI Agras T16
– DJI Phantom 4 Multispectral + Stacja D-RTK 2
– DJI Agras MG-1S

Najbardziej oczywistym zastosowaniem dronów jest fotografia i film. Aktualnie można zaobserwować popularność filmowania z lotu ptaka. Filmuje się śluby, spoty reklamowe, różnego rodzaju teledyski i materiały przyrodnicze, a nawet mecze piłkarskie. Jednym z modeli sprawdzających się w tej branży jest DJI Mavic Mini 2. Zapewnia on wideo w jakości 4K/30 FPS. Jest wygodny, kompaktowy oraz lekki.
Elementy, które posiada:
– aparat 12 Mpix
– czas lotu – 31 minut
– system GPS
– kamera 4K 30p
– system OcuSync 2.0.

DJI Mavic Mini 2 to dobry wybór w branży fotograficznej. Jakość 4K oraz 4krotny zoom gwarantują obraz najwyższej jakości. Całość dopełnia idealny rozmiar, składana konstrukcja oraz bardzo lekka waga. Czyni go jednym z wiodących modeli w tej branży.

Drony DJI to urządzenia wysokiej jakości oraz solidnym wykonaniu. Dzięki nowoczesnym technologiom w nich zawartym przodują w tej dziedzinie. A ich szerokie zastosowania to potwierdzają, agrotechnika, fotografia, inspekcje konstrukcji to tylko niektóre z nich. Mogą mieć zastosowania rekreacyjne, jako prezenty lub zabawki, stosowane są przy produkcji i serwisie RPAS, w geodezji, w wirtualnej rzeczywistości z użyciem dronów, ochrona osób ważnych oraz cennych rzeczy. DJI to wyjątkowa mieszanka jakości, solidności, bezpieczeństwa oraz praktyczności.