Czy znasz już grę miejską?

Czy znasz już grę miejską?

Zastanawiasz się co zaproponować swoim znajomym w kwestii rozrywki w Krakowie? W przypadku gdy lubicie zagadki, poznawanie ciekawych miejsc i zwiedzanie mało znanych zakamarków miasta, gra miejska będzie dla Was idealną propozycją. Spędzicie ciekawie czas i będziecie się zapewne wyjątkowo dobrze bawić.

Gra miejska to zabawa w pewnym sensie trochę podobna do pokoju zagadek, z tymże tutaj cały przebieg rozgrywki odbywa się pod chmurką. Od startu do mety, przemieszczając się za kolejnymi śladami, odbywa się – nazwijmy to – wycieczkę po Krakowie. Dzięki temu gra miejska jest dużo lepszym wyborem dla tych, którzy mają lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.

Dużo podobieństw jakimi odznacza się gra miejska w stosunku do escape roomów, to oczywiście również to najważniejsze, a więc fakt, że gra ta wymaga przede wszystkim myślenia jak i zorganizowanej współpracy w grupie uczestników. Bez tego ciężko będzie rozwikłać wszystkie tajemnice i ukończyć grę, docierając do punktu końcowego.

Zainteresowanie grą miejską w Krakowie sprawia, że jest coraz więcej tego rodzaju ofert, a co najważniejsze jest mnóstwo różnorodnych tematyk gry miejskiej. Dzięki temu dziś już chyba każdy może wybrać grę w stu procentach pokrywającą się z jego zainteresowaniami. Dodam jeszcze, że można znaleźć propozycje kierowane dla dorosłych jak i dla dzieci czy młodzieży.

Gdyby jednak dalej znalazł się ktoś tak wymagający, że żadna tematyka gry go nie zainteresowała, to jest jeszcze opcja na przygotowania gry na zamówienie. Patrz: gra miejska w Krakowie – www.lostroom.pl/gra-miejska – opracowywana specjalnie pod klienta.