Wybór sukni na ten najważniejszy dzień

Wybór sukni na ten najważniejszy dzień

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Dlatego nie dziwi, że każda panna młoda chce wyglądać zachwycająco. I nie ważne czy jest to tylko skromna uroczystość dla najbliższych, czy wystawne wesele na kilkaset osób. Co jest najważniejsze?

Oczywiście suknia ślubna. Musi być taka, jaką panna młoda sobie wymarzyła. Czy ma być to kreacja elegancka, boho czy może raczej przerobiona po babci- ważne, żeby dobrze się w niej czuć. To w końcu tę suknię będziemy oglądać na zdjęciach i filmach z wesela. Lepiej, żebyśmy nie żałowały wyboru. Gdzie zatem znaleźć suknie ślubne , wśród których znajdziemy tę jedyną? Proponujemy zacząć od przejrzenia internetu. Nawet jeśli podoba ci się suknia typu pin-up, ale wesele będzie w eleganckiej restauracji, może to do siebie nie pasować. Spróbuj połączyć stylistykę sukni, wystroju sali i dodatków. Będziesz wtedy pewna, ze wszytko pięknie razem współgra. Co dalej?

Warto umówić się do salonów sukni ślubnych na pierwsze przymiarki. Pamiętaj, żeby nie decydować się na pierwszą suknię, którą przymierzasz. To częsty błąd. Jesteśmy tak oczarowane swoim wyglądem w lustrze, że myślimy, że to ta jedyna. Za jakiś czas może się jednak okazać, że znalazłaś piękniejszą. Po pierwszych przymiarkach zastanów się w której czas się najlepiej i szukaj dalej sukni w podobnym stylu. Może warto poszukać innego odcienia bieli? Albo materiału. Zastanów się czy wygodnie będzie w kroju, który wybrałaś? Może wyglądasz olśniewająco w obcisłej rybce, ale czy da się w niej wygodnie tańczyć? To samo dotyczy sukni bez ramiączek. Wiele panien młodych popełnia ten błąd, że decyduje się na taki krój, mimo, że suknia jest uszyta z ciężkiego materiału ii trzeba ją cały czas podciągać. Pomyśl, że masz nie tylko wyglądać jak milion dolarów, ale tez czuć się komfortowo i wygodnie.