Sprawdź taśmy led

Sprawdź taśmy led

Aluminiowe profile to popularny produkt przeznaczony do montażu taśm LED. Razem z nimi można tworzyć wyjątkowe aranżacje świetlne w różnych miejscach – na suficie, ścianach, a nawet na podłogach. Doskonale nadają się także do oświetlenia meblowego.
Profile aluminiowe na taśmy LED – sprawdzony wybór. Wykonane z aluminium profile tworzą osłonę na taśmę ledową, zapewniając jej odpowiednią ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Nad umieszczoną w środku profilu taśmą można zastosować także klosz, który rozprasza światło. Profile aluminiowe do taśm LED mogą być montowane zarówno natynkowo, jak również podtynkowo – jako profile wpuszczane, na przykład w sufit podwieszany.
Profile aluminiowe oferowane są w wielu kształtach:
– profile proste
– profile kątowe
– profile narożne
– profile przypodłogowe i schodowe

Ze względu na swoją wytrzymałość, trwałość, a także atrakcyjny wygląd profile aluminiowe do taśm LED są obecnie tak często wybierane. Można zastosować je zarówno w domu lub mieszkaniu, na przykład do sufitów podwieszanych, załamaniach ścian, jak również w biurach, sklepach, punktach usługowych, aby stworzyć efektowne systemy oświetleniowe. Różne kolory profili aluminiowych – dopasujesz je do każdej aranżacji. W sprzedaży można znaleźć profile aluminiowe w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego można łatwo dostosować je do każdej aranżacji. Najczęściej wybierane są profile wykonane z surowego, srebrzystego aluminium, ale można także zdecydować się na profile anodowane, na przykład na kolor inox, srebrny, czarny, a ponadto profile lakierowane, przykładowo białe.

Prosty montaż profili do taśm LED – także bez wkrętów. Montaż profili ledowych z aluminium jest bardzo prosty i nie wymaga posiadania żadnych narzędzi. Najłatwiej można zainstalować je na taśmę klejącą dwustronną, która zapewni mocne trzymanie. Także istnieje możliwość montażu na wkręty.