Przypinki personalizowane – opcje dostępne dla klienta

Przypinki personalizowane – opcje dostępne dla klienta

Przypinki są elementami, które składają się zazwyczaj z metalowych komponentów i pokrytego folią wydruku. Przypinane są do ubrania na przykład za pomocą agrafki, zawieszki czy też igły bądź magnesu. Personalizowane przypinki to produkt, który klient sam wybiera – wielkość, kształt, zapięcie oraz na którym zaniesiony jest nadruk przesłany przez klienta. Jest wiele stron oferujących urozmaicone przypinki na zamówienie czy też jak często się je określa ze względu na ich charakter – przypinki reklamowe.

Przypinki personalizowane dopasowane do potrzeb reklamodawcy

Dużym plusem przypinek jest, że oferta ich personalizacji jest na tyle szeroka, że każdy klient stworzy dokładnie taki produkt reklamowy, jakiego potrzebuje do swojej kampanii reklamowej. Producenci przypinek dokładają wszelkich starań, by ich oferta sprostała wymogom stawianym przez klientów. Często mniejsze zlecenia realizują na już, czyli na przykład w dwadzieścia cztery godziny. Umożliwiają też zamawianie hurtowych ilości, więc duże firmy potrzebujące tysiące przypinek reklamowych ze swoim logo lub hasłem reklamowym, także bez przeszkód skorzystają z takiej propozycji.

Należy zwrócić uwagę, że praktycznie każdy producent stosuje zasadę, że im więcej zamawiasz, tym tańszy jest koszt pojedynczej przypinki. Z tego względu lepiej na przykład zamówić przypinki personalizowane raz w liczbie tysiąca sztuk, niż dwa razy po pięćset sztuk.

Dostępne opcje własnej przypinki reklamowej

Do najpopularniejszych można zaliczyć przypinki z agrafką doskonale sprawdzające się nawet w najmniejszym rozmiarze, czyli 25mm. Takie przypinki łatwo przylegają do ubrania, a ich wielkość waha się w przedziale 25mm do nawet 75mm. Innymi popularnymi przypinkami są buttony z magnesem, które mogą służyć jako magnesy na lodówkę lub inne metalowe powierzchnie, jak i także do ubrania. Mogą pełnić rolę gadżetu reklamowego lub pamiątki z gór czy znad morza.

Kolejnym rodzajem spotykanych przypinek są breloki z przypinką. Możemy je umieścić prawie wszędzie, najczęściej przy kluczach. Producenci mają urozmaiconą ofertę takich elementów, a wartymi uwagi są również przypinki z otwieraczem. Świetny i praktyczny gadżet. Przypinki z magnesem do ubrania, to z kolei rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą przebijać materiału agrafką. Taki rodzaj przyda się przy eleganckich okazjach, jako dodatkowy element do odzieży.

Jak produkowane są personalizowane przypinki

Tak naprawdę wszystkie buttony oraz przypinki Buttonfly.pl są produkowane w podobny, określony sposób i wykonane są ze specjalnych komponentów oraz papierowego wydruku, który pokrywany jest folią. Decydując się na przypinki personalizowane należy precyzyjnie przygotować grafikę do nadruku w odpowiednim wymiarze oraz określić takie szczegóły wykonania, jak kształt, rozmiar, typ rewersu i ilość zamawianych gadżetów.