Krówki weselne- świetny upominek dla gości

Krówki weselne- świetny upominek dla gości

Przy organizacji wesela para młoda ma całą masę roboty. W tym najważniejszym dniu w życiu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, począwszy od stroju panny młodej, a skończywszy na upominkach dla gości, które w ostatnich latach stały się „must have” dobrze zorganizowanej uroczystości weselnej.


W wyborze upominku narzeczeni kierują się nie tylko ceną, ale również wyglądem i użytecznością. Jedni stawiają na drobną rzecz, którą można zachować na pamiątkę, inni pragną osłodzić swoim najbliższym czas przy stole i wybierają słodki podarunek. W przypadku tych drugich idealnym pomysłem są krówki weselne .

Doskonałej jakości, wyprodukowane z prawdziwego mleka ciągutki zachwycą każdego gościa. Para młoda wybierając tego rodzaju podarunek powinna jednak zadbać nie tylko o podniebienia swoich gości, ale o walory estetyczne. Prezencik najczęściej znajduje się obok talerza, powinien on zatem tworzyć spójną całość z dekoracją stołu i nawiązywać do motywu przewodniego. Z szerokiej gamy kolorów i dostępnych wzorów każdy znajdzie coś dla siebie. Dla wymagających wielu usługodawców oferuje również nadruk personalizowany. Jest to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy wierzą, że diabeł tkwi w szczegółach. Możliwościom nie ma końca! Para młoda sama ustala szczegóły: kolor papierka, motyw i napis. Unikalny projekt może zawierać datę ślubu, fotografię narzeczonych, sentencję, a każdy szczegół jest dopasowany do stylu wesela. Dzięki personalizacji papierka para młoda może mieć pewność, że ich weselnicy otrzymają oryginalny upominek.

Krówki ślubne mogą być wykorzystane również jako słodki poczęstunek pod zas składania życzeń. Ten element ślubnej uroczystości jest zazwyczaj lekko męczący dla przybyłych gości, miło więc im będzie, gdy po złożonych życzeniach otrzymają małe doładowanie energetyczne.